Antalya Barbossa Korsan Gemisi Turu
Şimdi Antalya Barbossa Korsan Gemisi ile eğlenmenin tam zamanı! Antalya Setur Marina'dan kalkan turumuz her gün saat 09:30 - 15:30 arasındadır.
Bravo Tur & Transfer » Antalya Barbossa Korsan Gemisi Turu

Antalya Barbossa Korsan Gemisi Turu

Sabah saat 09:30’da Antalya Setur Marina’dan hareket eden Barbossa Korsan Gemisinin rotasında Sıçan Adası, Küçük Çaltıcak ve Büyük Çaltıcak koylarını ziyaret eder. Saat 10:30’da sadece tekne ve yatların ulaşabildiği özel plaja yanaşır ve demir atar. Bu özel plajda 1 saatlik yüzme molası verir. Plajda ve plaj yakınlarında bulunan mağarada animasyon ekibi çocuklara yönelik korsan oyunları düzenler.

Bot buradan saat 11:30 da tekrar hareket eden Barbossa Korsan Gemisi, Düden Şelalesinin döküldüğü Düdenpark koyundaki şelaleye doğru yol alır. Saat 12:00 de yemek servisi açılır ve yolcular Antalya manzarasını seyrederken yemeklerini yerler. Animasyon ekibinin faaliyetleri yol boyunca devam eder ve saat 13:15 de şelaleye ulaşılmasının ardından şelale önünde fotoğraf çekimleri yaptırılır. Koya demir atıldıktan sonra yeniden 1 saatlik yüzme molası verilir ve saat 14:15 de tekrar yola çıkan Barbossa Korsan Gemisi, Setur Marina’ya doğru rotasını çevirir.

14:30 da başlayan Disko Köpük Partisi 15:30 da Marinaya varana kadar devam eder.

Öğle Yemeği Menüsü:

Bu turda öğlen yemeğinde,

Ana yemek; Tavuk ve Uskumru Balığı

Sıcaklar; Pilav, makarna, patates püresi, biber ve patlıcan kızartma Salatalar; Acılı ezme, haydari, kısır mezeler, çoban salata, mevsim salata, roka salatası, lahana salatası ve turşu çeşitleri de salata olarak ikram edilir.

Ücrete dahil hizmetler

  • Öğle yemeği
  • Ulaşım
  • Soft içecekler

Ücrete dahil olmayan hizmetler

  • Alkollü içecekler

Ekstra bilgiler

  • Tur saatinde değişiklik yapılamaz.
  • Geç kalınan turda iade yoktur.

Gemi Özellikleri:

44 metre uzunluk ve 12 metre genişlik ölçülerine sahip olan Barbossa Cruise toplam 5 kattan oluşmaktadır, 1.katta wc ve lavabolar, kabinler ve fotoğraf stüdyoları, 2.katta klimalı 200 kişilik kapalı restoran ve bar, 3.katta disko, bar ve oturma locaları 4. Katta DJ kabini, sıcak içecek deski ve oturma locaları, 5.katta ise güneşlenme locaları ve tropik bar bulunmaktadır.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?