Antalya Havalimanı Beldibi Transfer
Bravo Tur & Transfer » Antalya Havalimanı Beldibi Transfer

Antalya Havalimanı Beldibi Transfer

Antalya ve Kemer arasında bir tatil beldesi olan Beldibi’ne gitmeden önce Beldibi Antalya Transfer hakkında bravotur.net adresinden bilgi alabilir ve aracınızı seçtikten sonra yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Kemer bölgesine 19 kilometre uzaklıkta olan Beldibi, Antalya’nın tarihi dolu olan bölgelerinden bir tanesidir. İçerisinde pek çok tarihi yer ve eser vardır. Geçmişinde birçok medeniyetin burada hüküm sürmüş olmasından kaynaklı olarak bugün de eserlerinin büyük bir kısmını bünyesinde barındırmaktadır. bravotur.net adresinden en hızlı şekilde Antalya Beldibi Transfer ücretlerine bakabilir ve aracınızı seçebilirsiniz. Aracınızı seçtikten sonra konforlu bir yolculuk sizi beklemekte olacaktır. İstediğiniz aracı seçebilirsiniz.

Beldibi’nde bulunan Beldibi Mağara’sı sene içinde yerli ve yabancı binlerde turisti ağırlamaktadır. Aynı zamanda Mezolotik dönemlerden pek çok kalıntı ve eser de burada bulunmaktadır. Günümüzde bu mağaranın içi ne yazık ki rüzgar ve yağmur aşınmalarından dolayı zarar görmüş olsa da büyük bir kısmı halen orada durmaktadır. En azından görülmeye değer kısımları için tarihi kalıntılarla ilgilenenlerin gidebileceği bir haldedir. Antalya havalimanı beldibi transfer ile en rahat şekilde yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Beldibi mağarasında gezinirken özellikle etrafına ve duvarlarına dikkatli bir şekilde bakarsanız eğer geçmiş dönemlere ait birçok çizimi orada görebileceksiniz. Beldibi mağarası yıkık haliyle bile koca bir tarihi dönemi yansıtmaktadır.

Beldibi sadece merkeze ve Kemer’e yakın değildir. Mevki olarak öyle güzel bir konumdadır ki istediğiniz zaman gün içinde etrafındaki yerleri gezebilirsiniz. Göynük Beldesi, Göynük Kanyonu ve Üçoluk Yaylası’na istediğinizde rahat bir şekilde vip transfer ile ulaşabilirsiniz. Son yıllarda popüler olarak Beldibi kendisini ön plana çıkarmıştır. Turizm konusunda büyük bir anda patlama yapmıştır. Her sene yerli ve yabancı milyona yakın insan Beldibi’ne tatile gelmektedir. Plajları, tarihi kalıntıları, tarihi eserleri, denizi ve doğal güzellikleri ile tartışılmaz bir turizm merkezidir. Rahat bir konumda olması ve ulaşılabilirliğin kolaylığı ile de ilk tercih edilen yerlerden olmaktadır. Konaklamak için pansiyon, lüks oteller ya da evler bulunmaktadır. Beldibi transfer sizi bu doğası bozulmamış tatil beldesine en ucuz ve en rahat şekilde ulaştıracaktır.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?