Antalya Belek’te Kiralık Villa Reality-1
Bravo Tur & Transfer » Antalya Belek’te Kiralık Villa Reality-1

Antalya Belek’te Kiralık Villa Reality-1

Antalya’nın popüler tatil beldeleri olan Kadriye ve Belek arasında yer alan villamız 3 katlı triplex bir villadır. Villamızın müstakil bahçesi ve havuzu mevcuttur. Aynı zamanda aracı ile gelip tatil yapacak misafirlerimizin araçlarını güvenle park edebilecekleri korunaklı bir otoparkı da mevcuttur. Villamızın çevresinde yer alan yükseltilmiş bahçe duvarları villamızda gözlerden uzak tatil geçirmek isteyenlerin ideal tercihleri arasında yer almaktadır.

Villamızın 1. katında yer alan 1 adet banyosu, mutfak ve özel yaşam alanı mevcuttur. Villamızın orta katı olan 2. katında yer alan 3 adet yatak odası mevcut olmakla birlikte 1 adet yatak odası ebeveyn yatak odası olup ebeveyn banyoludur. 2. kattaki 2. yatak odasında 2 adet tek kişilik yatak mevcut olup diğer yatak odasında ise 1 adet çift kişilik altlı üstlü ranza yatak bulunmaktadır.

Villamızın son katı olan çatı katında ise 1 adet çift kişilik yataklı yatak odası ile beraber 1 adet banyosu da bulunmaktadır. Bütün odalarda bulunan klima ile yaz aylarında serin bir tatil için ideal olan villamız geniş gruplar içinde idealdir.

Mutfak eşyaları bulunan villamızın mutfağı tatiliniz esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz araç ve gereçlere sahiptir. Aynı zamanda villamızda WIFI İnternet hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?