Antalya Havalimanı Özel Transfer
Antalya Havalimanı Özel Transfer taleplerinizde Bravotur bir telefon kadar yakınınızda. Hemen bizleri arayarak anında rezervasyon yapabilirsiniz.
Bravo Tur & Transfer » Antalya Havalimanı Özel Transfer

Antalya Havalimanı Özel Transfer

Antalya havalimanından Antalya’da bulunan tüm bölgelere havalimanı özel transfer ile ulaşımınız artık çok kolay. Filomuzda bulunan birbirinden eşsiz araçlarla konforlu bir yolculuğun kapılarını bugün aralayın. Hem tatil hemde iş gezileriniz için ekonomik segmentten, business klas seviyesindeki araç seçenekleri ile seyahat etme ayrıcalığını yaşayın.

Antalya Havalimanı Özel Transfer hizmeti nedir?

Özel transfer sadece size özel hizmet veren bir araç ile ulaşımınızın lüks ve konfor içinde gerçekleşmesi manasına gelir. Antalya havalimanından Kadriye, Belek, Side, Manavgat, Alanya, Beldibi, Göynük, Kemer vb. bölgelerde yer alan otellerde bir tatil planınız varsa özel transfer satın alarak otele ulaşımınızı konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlarız. Özel transfer seçeneği ile seyahat eden yolculardan başka yolcu araca alınmaz ve başka yolcular için beklemenize gerek yoktur. Sadece size özel bu hizmet ile ayrıcalıklı bir tatil deneyiminin startını verebilirsiniz.

Antalya özel transfer ile ayrıca iş seyahatleriniz için araç kiralama veya transfer satın alımı yapabilirsiniz. Şirketiniz veya şahsınız açısından büyük öneme sahip olan iş görüşmelerinde son model üst segment vip dizayn edilmiş araçlar ile seyahat etmenin farkı gözardı edilemez bir gerçektir. Sizlerde daha başarılı bir iş antlaşması için özel transfer hizmetimizi kullanabilirsiniz. Antalya Havalimanı Özel Transfer hizmetimizi kullanmak için rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bize websitemizde yer alan çağrı merkezi numaralarımızdan veya whatsapp kurumsal hesabımızdan ulaşabilir dilerseniz website üstünden çevrimiçi rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Özel transfer ile seyahat etmek pahalı mıdır?

Özel transfer ile seyahat etmek pek çok noktada daha uygun maliyetler anlamına gelebilir. Size ve ailenize veya seyahat ettiğiniz küçük ve büyük gruplara özel sunulan bu hizmeti satın alarak toplu taşıma vb. ulaşım yöntemlerine kıyasla daha uygun fiyatlar ile seyahat etme şansına sahipsiniz. Ayrıca toplu taşıma araçlarında 5 kişi ve 5 kişiye ait 5 bagaj olduğunu varsayarsak sunduğumuz hizmetin kalitesi bir ayrıcalıktır.

8 kişi gibi orta ölçekli bir grup ile seyahat ediyorsanız işler sizin için daha zor demektir. 2 taksi alarak aynı yöne gidebilecek tek özel transfer aracının 2 katı bedel ödeyerek ulaşım sağlayabileceğinizi de düşünürsek şüphesiz özel transfer ile seyahat etmek çok daha rahat ve konforludur.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?