Antalya havalimanı transfer ile daima uygun fiyat
Antalya havalimanından veya Antalyanın herhangi bir beldesinden Antalya havalimanı transfer ulaşımınız için en ucuz fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.
Bravo Tur & Transfer » Antalya havalimanı transfer ile daima uygun fiyat

Antalya havalimanı transfer ile daima uygun fiyat

Antalya havalimanı transfer firmaları arasında öne çıkan Bravo Tur ile neden hizmet almalıyım?

Antalya havalimanı transfer talepleriniz için en güvenilir ve ucuz ulaşım yöntemi ile Bravo Tur ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Antalya ili Akdeniz Bölgesi’ne bağlı turizm bakımından oldukça gelişmiş bir şehirdir. Şehrin alan kodu 242 plaka kodu ise 07 olarak belirlenmiştir. Antalya ili muz ve portakal şehri olarak isimlendirilmiştir. Mersin, Konya, Isparta Burdur ve Muğla illeri ile komşudur. İklimi oldukça her dönem uygun olup verimli topraklara sahiptir. Orman, sahil ve tarihi güzellikleri ile mükemmel bir görüntüye sahiptir. Antalya turizm bölgesi olduğunda her sezon milyonlarca turistin akın ettiği bir bölgedir. Şehir toplam nüfusu günümüzde 2,288 milyon olarak bilinmektedir.

Her yaz yaklaşık 10 milyon turist şehre akın etmektedir. Oldukça kalabalık olan Antalya ulaşımını en kolay hale getirme çalışmalarını devamlı olarak sürdürmektedir. Şehir içinde taksi, otobüs, tramvay ve otobüs ile sağlarken bunun yanında Antalya Transfer Firmaları da eklenerek hem hakini hemde gelen yerli yabancı tüm misafirlerini olabildiğince ulaşımda rahatlatmıştır. Şehrin Akseki, Aksu,  Demre(Kale),  Döşemealtı, Elmalı,  Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı(Aydınkent), Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca,  Manavgat, Muratpaşa, Serik olmak üzere 18 ilçesi bulunmaktadır. Her bir ilçesine Antalya Havalimanı Transfer ile günün her saatine ulaşım sağlamak mümkündür.

Her yıl yüzbinlerce turistin akın ettiği Antalya’da ucuz transfer hizmetini nasıl alabilirsiniz?

Aynı zamanda kültürel miras ve tarihi eser bakımından oldukça zengin olan şehir bu tarihi eserler eski devirler, Selçuklu ve Osmanlı eserleri olarak sınıflandırılır. Bu yüzden halk günü birlik gelen turistler ise her ziyaretinde buraları gezip yakından tanımaktadır. Antalya Transfer ile birlikte hem tüm şehre ulaşım gerçekleşmekte hemde konforlu bir seyahat etmektedir. Şehirde kısa görülmeye değer yerler; Kaleiçi şehrin merkezinde bulunmaktadır. Yerli yabancı birçok turistim uğrak noktasıdır. Burada Tarihi Osmanlı dönemine dayanan muazzam görüntüye sahip evler mevcuttur. Kaleiçinde birçok en günümüzde otel, pansiyon ve pansiyon olarak hizmet vermektedir. Sabah saatlerine kadar hizmet veren Kaleiçinden konaklama yerlerine saat farkı olmaksızın Antalya Vip Transfer ile sağlanabilmektedir.

Olimpos Antik Kent, çok derin anlamı olan bu kent şehrin Kemer ilçesinde bulunmaktadır Antalya Kemer arası 45 kilometredir. Aspendos amfi tiyatrosu yine şehrin Serik ilçesinde yer alır. Şehir merkezine 49 kilometre uzaklıkta kalıp Türkiye’nin en önemli antik tiyatrosu olarak bilinmektedir. Her bir noktasına şehrin en değerli yapılarına ve uzun sahillerine ulaşım günümüzde Antalya Transfer Firmaları ile çok daha sağlıklı ve güvenilir bir hal almıştır.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?