Antalya Belek Vip Transfer
Bravo Tur & Transfer » Antalya Belek Vip Transfer

Antalya Belek Vip Transfer

Antalya’nın ilçesi olan Serik kendi içerisinde adeta bir turizim merkezi açmış desek yanlış olmaz. Serik’te olan Belek turizimin yoğun olarak işlediği bir bölgedir. Diğer bir deyimle boynuz kulağı geçmiş bir durumda. Serik icin ekonomik açıdan en önemli bölgesi Belek’tir. belek antalya transfer sayesinde en hızlı ve güvenilir şekilde burayı ziyaret edebilirsiniz.
Antalya merkezden 40 km uzaklıkta olan Belek, düşünüldüğü kadar küçük değildir. Tüm sezon boyunca sayısız misafir almakta, dünyaca bilenen ve tatil için Antalya’yi tercih eden hiç bir tatil sever Belek sahillerinden geçmeden tatilini bitirmemelidir.. En önemli özelliklerinden bir tanesi de 40’tan fazla 5 yıldızlı oteli, tatil köyleri plajları, doğası ve bitmek bilmez aktivitesi bulunmasıdır. Belek, her bir köşesinde farklı güzellikler sunmaktadir. Dünya çapında en önemli golf tesislerinden bir tanesi de Belek’ tedir. İstatistiklere göre ortalama her sezon 3 milyona aşkın turist burayı ziyaret etmektedir. Belek transfer seçeneklerinin arasından en uygun fiyatlısı bravotur.net adresi olacaktır.

Tatile gelen turistler Antlaya Havalimanında inerek çok uzakta olmayan Belek tatil beldesiyle ister özel araçla isterse de servisle daha önceden ayarlamış oldukları konaklama yerine maximum 1 saatte varmaktadır.

Belek vip transfer konusunda bravotur.net adresinden fiyatlara bakabilir ve hızlı bir şekilde işleminizi halledebilirsiniz. Belek her geçen sezon kendini geliştirip sezonda misafirlerini en doğru ve uygun fiyatlarla karşılamaktadır. Belek doğallığıyla Türkiye’de bir cennet görüntüsü gibi bir görünüm oluşturmaktadır. Sinagog, Kilise ve Camii gibi bir arada topladığı ve otellere çok yakın bir tarihi yapıta sahiptir. Golf tesislerin denize sıfır olması bitki örtüsüyle keyifli bir zaman geçirmelerinde çok başarılı olmuştur.
Belek’te yapılacak bir çok aktivite vardır bunların başında sahilinde bulunan deniz kaplumbağaları ziyaret etmek, Aziz Paul Yolu’nda trekking yapmak, Su sporları ve bitmeyen gece eğlencesi.. Gezip bitiremeyeceğimiz tarihi kokan Dinler Bahçesi, Sillyon Antik Kenti, Zeytintaşı Mağarası, Pednelissos Antik Kenti kesinlikle unutulmayacak anlar yaşatmaktadır.
Belek, sadece yaz için değil kış için de keyifli bir kaçamak yapılacak bir bölgedir. Deniz ve güneş kış için az olsa da diğer doğal güzellikleriyle daima hizmet vermektedir. Burada fazla maaliyetli olmayacak şekilde de tatil yapılabilir az da olsa şehir kalabalığından kurtarabilecek güzelliklere sahiptir. Sadece Antalya halkının değil tüm dünyaca bilinen ve tercihler arasında yer alan Belek günümüzde gelişimini devam etmektedir.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?