En iyi fiyat garantisi
Bravo Tur & Transfer » En iyi fiyat garantisi

En iyi fiyat garantisi

Bravotur.net, “En İyi Fiyat Garantisi” ibaresi koymuş olduğu tüm bölgelere transfer konusunda en iyi fiyatı sizlere garanti etmektedir.

En iyi fiyat garantisi kapsamındaki bir transferi TÜRSAB üyesi bir firmanın internet sitesinde aynı şartlar geçerli olmak koşuluyla daha uygun bir fiyata bulmanız durumunda lütfen bize ulaşın.

Henüz hizmet satın alımını yapmamışsanız ve gördüğünüz en ucuz fiyatı bize görsel olarak göndermeniz durumunda ilgili ekipler tarafından incelendikten sonra Bravotur kalitesi ile aynı hizmeti aynı fiyata alırsınız.

Transfere ilişkin hizmet alımınız gerçekleşti ve tarafımızdan hizmet verildikten sonra farklı bir internet sitesinde daha ucuz fiyat bulmanız durumunda talepleriniz tarafımızca değerlendirildikten ve size gerekli bilgilendirilme yapıldıktan sonra aradaki fiyat farkını size iade edelim.

Taleplerinizin onaylanması durumunda iade işlemleri 10 iş günü içerisinde işleme konulmaktadır. İade tutarlarının hesabınıza aktarılması banka ve rezervasyon sırasındaki ödeme konularına göre değişiklik gösterebilmektedir.

 

En iyi fiyat garantisine ilişkin hizmeti nasıl alırım? İade talepleri için nasıl başvuru yapabilirim?

En iyi fiyat garantisi kapsamındaki bir transfer rezervasyonunu başka bir internet sitesinde daha uygun bir fiyata bulmanız durumunda daha düşük fiyat bulduğunuz;

  • Firma ismi
  • Firma web sitesi
  • Firma web sitesinde yer alan transferin ücreti

Bilgilerini tarafımıza iletmeniz yeterli olacaktır. Konu ile ilgili araştırma tamamlandıktan sonra en kısa süre içerisinde size dönüş yapılacaktır.

 

Müşteri ilişkileri;

Mail adresi: [email protected]

Telefon Numarası: 0(850) 840 63 30 – 0(532) 278 46 66

Whatsapp Kurumsal: 0(850) 840 63 30

 

En i̇yi fiyat garantisi hangi koşullarda geçerlidir?

İade talep edebilmek için rezervasyon yaptığınız tutardan daha uygun fiyatı başka bir internet sitesinde görmüş olmalısınız.

Bravotur.net sitesinde en iyi fiyat garantisi butonunu gördüğünüz bütün transferler garanti kapsamındadır.

Bravotur.net üzerinden yapılan münferit rezervasyonlar garanti kapsamındadır.

Karşılaştırılan fiyata sahip olan hizmet tipi, kişi sayısı, tarih ve transfer yapılan rezervasyon ile aynı olmalıdır.

Müşterimiz tarafından bulunan uygun fiyat kuruluşun internet sitesinde afişe edilmiş olmalıdır.

Müşterimiz tarafından bulunan uygun fiyat herhangi bir indirim, kupon ve kampanyaya dahil olmamalıdır.

En iyi fiyat garantisi Türkiye’de Türk misafirlerimize yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.

Müşterilerimiz iade talebinde bulunurken Bravotur.net’in düzenlediği özel kampanyalı transferleri ve farklı tarih aralığında uygulanan fiyatları örnek gösteremezler.

İade talepleri rezervasyon yapıldıktan en geç 24 saat içerisinde yapılmalıdır.

Bravotur.net Müşteri İlişkilerine başvuru yapılırken karşı acente ve internet sitesinde rezervasyon yapıldığına rezervasyon belgesi, müşteri sözleşmesi veya fatura örneği gerekmektedir.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?