Isparta Şehir Merkezi Transfer
Antalya'dan Isparta iline veya Isparta'dan Antalya şehrine transfer ihtiyaçlarınız için 7/24 hizmet vermekteyiz. Isparta - Antalya arası ulaşım için...
Bravo Tur & Transfer » Isparta Şehir Merkezi Transfer

Isparta Şehir Merkezi Transfer

Antalya Isparta Transfer

Antalya ilinin kuzey bölümünde göller bölgesinde yer alan Isparta iline transfer hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir. Antalya şehir merkezinin herhangi bir semtinden veya Antalya havalimanından Isparta şehrinin herhangi bir yerine transfer hizmetleri sunulmaktadır.

Isparta Transfer hizmetlerinde şuana dek sayısız yolcuya hizmet verdik. Isparta’dan aldığımız yolcuyu Antalya’da bulunan herhangi bir adrese sorunsuz bir şekilde ulaştırdık. Gerek Antalya’dan Isparta’ya ulaşım gerek ise Isparta’dan Antalya’ya ulaşım konusunda 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Isparta şehir merkezi transfer ihtiyaçlarınızda uzun süredir hizmet vermekteyiz. Antalya’dan Isparta’ya ortalama karayolu mesafesi 118 kilometre olup Antalya Havalimanında karşıladığımız bir yolcuyu 2 saate yakın bir sürede varması gereken adrese teslim ediyoruz.

Isparta Antalya arası ulaşım

Isparta ilinde evi bulunan ve yurt dışında yaşayan kişilerin oldukça sık tercih ettikleri Isparta ulaşım konusunda daima ekonomik fiyatlarla ulaşım hizmeti vermekteyiz. Antalya’dan Isparta’ya transfer sunarken paylaşımlı transfer hizmeti maalesef sunamamaktayız. Isparta ulaşımınız için araçlarımız size özel hareket eder ve sadece yolcu olarak sizleri taşır.

Isparta’da kaldığınız sürenin sonuna geldiğinizde tekrar Antalya’ya dönmeniz gerektiğinde ulaşımınız için hizmet vermekteyiz. Isparta’dan alınıp Antalya’da şehir merkezine veya havalimanına ulaşımınız yine en ekonomik şekilde sağlanmaktadır.

Antalya Isparta Ulaşım

Antalya ile Isparta arası karayolu mesafesi 118 kilometredir. Bu mesafe yaklaşık 2 saat sürecek olan bir araç yolculuğu anlamına gelir. Antalya’dan Isparta’ya otobüslerle ulaşım sağlamak mümkündür. Antalya otogarından belirli saatlerde hareket eden dolmuş ve otobüsler mevcuttur. Antalya’dan Isparta’ya iki karayolu üzerinden ulaşmak mümkündür. Dilerseniz Burdur üzerinden seyahat programına sahip olan Bucak Seyahat ile otobüsler ile ulaşım sağlayabilmektesiniz. Aynı zamanda Antalya Havalimanına daha yakın olan D685 karayolu takip edilerek ulaşılabilir.

Isparta iline Antalya ilinden tüm ulaşımlarınız için filomuzda bulunan her bütçeye uygun araç tipleri ile seyahat planlarınızı yakın ve ileri dönem için oluşturabiliriz. Dilerseniz online olarak websitemiz üzerinden dilerseniz de telefon numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşarak müşteri temsilciniz ile görüşerek rezervasyon yapabilirsiniz. 365 gün 24 saat hizmet veren whatsapp kanalımız aracılığıyla çekinmeden irtibata geçebilir ve sorularınız varsa bilgi alabilirsiniz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?