Kadriye Transfer Antalya
Bravo Tur & Transfer » Kadriye Transfer Antalya

Kadriye Transfer Antalya

Sultan Hamit’in Antalya’ya gelip yerleşme döneminde kurulmuş olan tatil beldesi olan Kadriye’ye gitmek için bravotur.net adresinden Kadriye transfer fiyatlarını inceleyebilir ve aracınızı seçebilirsiniz. 1914’lü yıllardan beridir Serik’in bir beldesidir. Sultan Hamit ve ona bağlı olanların Girit’ten gelerek Antalya’ya yerleşmesiyle kurulan Serik’in bir beldesi olan Kadriye, zamanla Kıbrıs, Bulgaristan gibi yerlerden de göç almıştır. Bugün hala burada yaşayan halk eski kültürlerini yaşatmaktadır. 1960 yılında bu beldenin adı değiştirilip Akınlar Köyü yapılmış ancak daha sonra beldeye dönüşmesi ile Kadriye adını almıştır.

Kadriye Transfer Antalya ile en uygun transfer aracını bulabilir ve istediğiniz süre içinde oraya gidebilirsiniz. Bir belde olsa da nüfus sayısı 14.000’e yakın olan Kadriye halkının geçim kaynağı verimli toprakları nedeniyle tarım ve turizmdir. Belde de bulunan her hane neredeyse tarımla ve haliyle toprakla uğraşmaktadır. Kadriye Antalya transfer ile modern hayatı ve doğal yaşamıyla muazzam bir tatil alanı sağlayan Kadriye’ye gitmek için en uygun aracı bulabilir ve istediğiniz saat ya da günde oraya gidebilirsiniz.

Bir tarihe ve aynı zamanda farklı medeniyet, kültüre tanıklık eden bu beldeyi ziyaret etmek için bravotur.net adresinden Kadriye vip transfer seçeneklerini inceleyebilir ve en hızlı şekilde rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Yemek yemeyi ve farklı tatları denemeyi sevenlerdenseniz, Kadriye’ye geldiğinizde birbirinden farklı lezzet durağı bulabilirsiniz. Küçük şirin lokantalar ya da 5 yıldızlı bir otelin içinde lüks bir restorana gidebilirsiniz. Salaş bir meyhane ya da eğlenceli harika barları da tercih edebilirsiniz. Kıyı kesimine gittiğinizde 5 yıldızlı otellerin tadını çıkarabilir ya da daha şirin bir pansiyon seçebilirsiniz. Pansiyon ya da otel istemiyorsanız da kiralık ev seçenekleri Kadriye’de oldukça fazla olacaktır. Müthiş bir huzur veren doğası ile size birbirinden farklı seçenekler sunmaya hazırdır. Geriye kalan ise sadece transfer aracınızı ayarladıktan sonra hazırlanmak ve tatile çıkmak olacaktır. Antalya’ya geldikten sonra Serik tercihinde bulunan herkesin bu doğal güzelliklerini koruyan beldeyi görmeden gitmemesini öneririz. Doğal yaşam ve modern hayatın bir arada olduğu Kadriye’ye bravotur.net sayesinde artık daha rahat gidebilirsiniz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?