Konyaaltı Havaalanı Transfer
Antalya Havalimanı - Konyaaltı Transfer ulaşımınız için ekonomik fiyatlarla ulaşım ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri sunuyoruz. Şimdi tasarruf edin
Bravo Tur & Transfer » Konyaaltı Havaalanı Transfer

Konyaaltı Havaalanı Transfer

Konyaaltı, Antalya’nın en büyük ilçelerinden biri olup şehir merkezinde bunmaktadır. Plajı ile ün kazanmış olan Konyaaltı, Antalya ilinin batı kısmında yer almaktadır. Muratpaşa ve Kepez ilçelerine komşu bir ilçedir. Konyaaltı Transfer ile ulaşım sağlarken öte yandan otobüs ve taksi ile ulaşım mümkündür. Otobüs bir çok yerden aktarmalı yapıldığı için biraz zor bir ulaşıma sahiptir. Aslında Koyaltı diye adlandırılmış semt zamanla halk dilinde Konyaaltı olarak şekil almıştır. Antalya’nın en büyük alışveriş merkezleri Konyaaltı ve çevresinde yer almaktadır. Antalya’da eğlencenin kalbini attıran ve şu anda restorasyona giren Beach Park, Dünya’da 3. Büyük Akvaryumuna sahiptir.

Antalya Havalimanı Konyaaltı Transfer

Konyaaltı TransferKültürel bakımdan zenginliği bulunan ilçede sürekli festivaller yapılır ve bu festivaller için; Cumhuriyet Meydanı, Kent Meydanı ve Beach Park Konser alanını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca her Cuma akşamı Devlet Senfonisini ağırlayan “Atatürk Kültür Merkezi”ne giderseniz inanılmaz bir müzik ziyafetine tanıklık etme şansını elde edersiniz. Konyaaltı Havaalanı Transfer ile ulaşımı en fazla yarım saat süren havalimanı semte 23 kilometre mesafede kalır. Antalya havalimanı hem ülkemiz için hemde Antalya için önemli bir ulaşım ağı olduğunu biliyoruz. Çünkü Antalya genel olarak tüm ilçeleri ile birlikte turizm bölgesi olarak bilinmektedir. Yurt içinde karayolu üzerinden her bölgeden ulaşım sağlanırken. Yurt dışı için aynı şey her zaman mümkün olmayabiliyor.

Konyaaltı Transfer

Bu yüzden milyonlarca yabancı turist hava ulaşımını tercih etmektedir. Konyaaltı Havalimanı Transfer de her zaman hizmette olduğundan ister şehir merkezine isterse de Konyaaltı veya diğer ilçelere ulaşım sağlar. Tüm avantajların yanında Konyaaltı yakın çevresine Devlet Hastanesi olarak; Antalya Tıp Fakültesi, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Uncalı Sağlık Merkezi, Eğitim ve Araştırma Dış Polikliniği bulunmaktadır. Bunların yanı sıra Özel Hastaneler ise; Olimpos Hastanesi, Uncalı Meydan Hastanesi gibi birçok hastane de bulunmaktadır. Gecenin bir saati bile olsa Konyaaltı Vip Transfer ile ulaşım mümkündür. Konyaaltı bünyesinde bir insanın ihtiyaç duyduğu her şeyi barındırmaktadır. Yavaş gelişim gösteren Konyaaltı yıllardır her sezon farklı bir proje ile karşımıza çıkmaktadır. Bu yüzden acele etmeden ve herkesi kendisine çekebilecek özellikleri ile kendini göstermektedir.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?