Konyaaltı Transfer
Antalya Havalimanından veya Konyaaltı bölgesinden şehrin herhangi bir yerine anında en ucuz fiyatlarla ulaşımınızı gerçekleştiriyoruz. Konyaaltı transfer
Bravo Tur & Transfer » Konyaaltı Transfer

Konyaaltı Transfer

Antalya Konyaaltı Transfer

Antalya Havalimanından Konyaaltı transfer ihtiyacınız mı var? Antalya’nın Konyaaltı ilçesi, yakın bir tarihe kadar ‘Koyaltı’ olarak anılmaktaydı. Bunun sebebi de falezler userinde yer almış olası olarak bilinmektedir. Halk dilinde telaffuz ede ede Konyaaltı olarak karşımıza çıkmaktadır. Tarihte bu bölge Likya sınırları içerinde yer aldığı bilinmektedir. Milliyattan Önce 30 yıl öncesine kadar uzandığı bilinen Likya uygarlığının, Konyaaltı bölgesinde yer alan kentinin adı ise Olbia’dır. Bu konuda Antalya ilimizde bulunan Akdeniz Üniversitesi Arkeoloji bölümü, bir süredir araştırma kazıları yapmaktadır. Bu çalışmalara katılan Doç. Dr. Nevzat Çevik, Olbia’nın varlığını şöyle anlatmaktadır:”Arapsuyu’ndan Boğa Çayı’na kadar çok geniş bir alanda günümüze ulaşabilmiş kalıntılar, ‘Güçlü bir kaleden bahseden antik kaynakları doğrularken, yeri hep tartışıla gelen Olbia’nın, merkez Deliktaş olmak üzere, Arapsuyu ağzında ve çevresinde kurulu olduğunu ortaya koymuştur.

Antalya Havalimanı Konyaaltı arası ulaşım

Bildiğimiz üzere Antalya’nın kurucusu Attalos’tur. Attalos bir kaç sorun ve eksiklerle yola koyulmuş ve Konyaaltı tarafına hakimiyet kurmuştur zamanında. Attalos hep doğal güzelliklere sahip olan bölge arayışındaydı bu kriterlerine Antalya, Konyaaltı ve diğer çevreleri oldukça uygundu. Bir şekilde buraya sahip olmuştur Attalos. Günümüzde Antalya’nın en gelişmiş ilçesi olması ile en çok konaklama yapılan bölgesidir. Konyalatı’na şehrin her bir yerinden ulaşım imkanı varken Konyaaltı Antalya Transfer araçları daha cazip gelmektedir. Çünkü Antalya şehri oldukça kalabalık olduğundan dolmuş, otobüs veya diğer taksi gibi araçlar ne yazık ki ulaşımı zor bir hal almaktadır. Bu yüzden Konyaaltı Transfer bu konuda oldukça başarılıdır. Konyaaltı ilçesine Çakırlar Yolu ile Kepez’e, Dumlupınar Bulvarı ile de Muratpaşa’ya komşudur. İlçe upuzun bir plaja sahiptir. Aynı zamanda Antalya Kemer karayolu üzerinde bulunduğundan trafiği oldukça yoğundur.

Konyaaltı Ulaşım

Konyaaltı aktivite konusuda başarılı bir ilçedir. Özellikle Konyaaltı’ndaki Beach Park ise Antalya’nın vazgeçilmez mekanları arasına girmiştir. Burayı boş bulmak imkansızdır. Yaz ayları binlerce turistin akın ettiği yerdir. Konyaaltı Transfer Antalya araçları hem ilçe içerinde hemde komşu ilçelerinden devamlı müşteri. Ve ziyaretçi getirmektedir. Küçük büyük aile boyu sahilde veya çok işlek olan mekanlarında gün boyu zaman geçirmekten keyif almaktadır. Konyaaltının şehir merkezine yakın olması da büyük avantajlar sağlar. Konyaaltı Vip Transfer şehir merkezine giden özellikle kaleiçi bilindiği üzere vazgeçilmezdir. Girince çıkması zor olan sabah saatlerine kadar eğlenebildirecek potansiyele sahip olduğu için gece otobüs bulmak zordur b koduda yardımcı olmaktadır.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?