Kurumsal

Kurumsal

 

Bravo Tur, havalimanı transfer hizmetleri, günübirlik turlar düzenlemek, otel rezervasyonları yapmak, uçak bileti sağlamak, şöförlü ve şöförsüz araç kiralama hizmetleri sağlamak maksadıyla 2017 yılında kurulmuş seyahat acentasıdır.

Bravo Tur olarak bizi diğer seyahat acentalarından ayıran temel özelliklerimizden birisi kaliteli hizmet sunmak kadar çevresel ve sosyal unsurlara önem veren sorumluluk bilincinde olan ve özenle hizmetlerini geliştirerek sunan bir şirket olmasıdır.

Bugüne dek seyahat planlarını bizimle gerçekleştiren tüm değerli müşterilerimizden aldığımız geri bildirim ve ilham ile müşterilerimizin duyduğu güveni boşa çıkartmamak ve daima sürdürülebilir ve yenilebilir hizmet anlayışı ile hizmet vermek vazgeçilmez olgularımızdandır.

Bravo Tur, kaliteli hizmet ve daima müşteri memnuniyeti esasına bağlı hizmet anlayışını benimsemiştir. Şirketimizin tüm birimleri ve çalışanları Bravo Tur markası ile seyahat eden her yolcunun beklentilerini karşılamak ve beklentilerin üzerinde hizmet sunmayı hedeflemiştir. Tüm bu hizmetleri sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak durumundadır. Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Misyonumuz

Yüksek standartlarda, kaliteli hizmet, uygun ve erişilebilir fiyatlarla müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

Vizyonumuz

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle talebe yönelik hizmetler oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

Şirket Politikamız

Müşteri beklentilerini her defasında, zamanında ve tam olarak karşılamak; estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmetleri sunmaktır. Hizmette güven, müşteri memnuniyeti, kalite, hız ve istikrarlı prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir seyahat acentası olmak ve %100 kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Kalite Politikamız

  • Mevcut ve muhtemel müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak,
  • Kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmek, sistemin verimli çalışmasını ve sürekli gelişmesini sağlamak,
  • Çalışanlarımızın motivasyonlarını yüksek tutmak ve performanslarının geliştirilmesini sağlamak,
  • Tedarikçilerimizi iş ortağı olarak görmek, aramızdaki saygı ve güvenirliği her zaman en üst düzeyde tutmak,
  • Yeniliklere açık olmak, son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak,
  • Faaliyetlerimizi yasalara ve standartlara uygun olarak sürdürmek,
  • Taahhütlerimizi proje ve tekniğe uygun olarak hizmet sunmak,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?