Lara Havaalanı Transfer
Antalya Havaalanı ile Lara arası transfer ve ulaşım ihtiyaçlarınız için Bravo Tur bir tık uzağınızda. Hemen sitemize göz atarak en uygun fiyatları görün.
Bravo Tur & Transfer » Lara Havaalanı Transfer

Lara Havaalanı Transfer

Antalya Lara Ulaşım

Lara, Antalya Havaalanı bölgesine transfer açısından en yakın bölgelerden birisidir. Aynı zamanda en lüks otellerin ve uzun temiz kumsalı bulunan Muratpaşa ilçesine bağlı son zamanlarda oldukça dikkat çeken bölgesidir. Lara henüz bir ilçe statüsüne sahip değildir. Oldukça hızla gelişim gösteren Lara Antalya şehir merkezine taksi, otobüs ile ulaşım mümkündür. Lara Bölgesi’ne direkt ve aktarmalı otobüs seferleri düzenlenirken öte yandan ulaşımı en kolay sağlayan Lara Transfer ile günümüzde bir çok vatandaşın tercihi olmuştur.

Antalya havalimanı 1960 yılında hizmete girmiş olup günümüze kadar başarı ile varlığını devam etmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı tarifeli tarifesiz seferler düzenleyen havalimanı Lara bölgesine sadece 18 kilometre mesafededir. En büyük avantajlardan biri de budur. Lara Havalimanı Transfer ile 20 dakika içersinde semte ulaşmak mümkündür. Lara’ya daha sık yabancı uyruklu vatandaşlar yerleşim sağlamakta ve her sezon ziyarette bulunmaktadır. Bu yüzden Lara Havanlımanı Transfer onlar için kolay ulaşımın en doğru tercihidir. Yeni tesis ve altyapı imarları bölgede halen devam etmektedir. Bölgede şu an 15 tesis yaklaşık 30.000 adet yatak kapasitesi ile hizmet vermekte olup yapımı sürmekte olan diğer tesislerin tamamlanması ile yatak kapasitesi bu sayının üzerine çıkacaktır.

Antalya Havaalanı Lara Transfer

Lara’nın diğer özellilerinden biri de şehir merkezine olan yakınlığıdır. Lara Kundu son yılların en özenli turizm ve oteller merkezi olarak gelişimini gösterirken öte yandan yeni açılan iş yerleri ve cafe seçenekleri artarak konaklama için yapımı hala devam eden onlarca ev vardır. Larapark ülkemizin en büyük turizm projesidir ve Antalya şehir merkezine 5 kilometre uzaklıktadır. Antalya Lara Havaalanı transfer ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Roma mitolojisinde ise Lauium ırmağının perisi ve dedikodu aynı zamanda kesin bir sessizliği simgelemektedir. Aslında Lara oldukça sessizdir. Sakin ve daha çok sürekli iş hayatına sahip olan insanların konakladığı bir yerdir. Lara Vip Transfer ile ister Antalya’nın merkezinde isterseniz ilçelerinde olun rezervasyonunuz yapın dilediğiniz saatte sizi alır ve gitmek istediğiniz yere kadar bırakır. Üstelik taksi fiyatı ile neredeyse aynı hatta konuma göre çok uygun fiyatla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?