Manavgat Antalya Havalimanı Transfer
Bravo Tur & Transfer » Manavgat Antalya Havalimanı Transfer

Manavgat Antalya Havalimanı Transfer

Antalya’nın en büyük ilçesi olan Manavgat’a rahat bir şekilde gitmek için bravotur.net adresinden Manavgat Antalya Havalimanı Transfer fiyatlarını inceledikten sonra aracınızı seçebilir ve yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Yaklaşık 250 bin nüfusu olan Manavgat ilçesi, Manavgat Irmağının yanındaki ova üzerine kurulmuştur. Isparta, Konya ve Antalya’nın birçok tatil beldelerine Manavgat üzerinden ulaşım oldukça rahattır. Tek bir gününüzü başka bir yerde geçirmek isterseniz Manavgat’ın rahat şehiriçi ulaşımı sayesinde bunu deneyebilirsiniz. Toros dağları ile çevrili olan Manavgat’a gitmeye karar verdikten sonra bravotur.net adresinden Manavgat Transfer ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Oymapınar ve Manavgat Barajı hidroelektrik santralinin de bulunduğu Manavgat uzun senelerdir Antalya’nın turizm merkezlerinden bir tanesi olmaktadır. Sene içinde kendi nüfusundan fazla yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Manavgat’ın iklimi ile Akdeniz iklimi birebir aynıdır. Kış mevsiminde yağışlı ve ılıman bir hava hakim iken yaz mevsiminde sıcak ve kurak bir hava Manavgat’a hakim olur. Toprağı oldukça verimli olan Manavgat, ülkedeki en farklı sebze ve meyvelerin yetiştirildiği yerlerden bir tanesidir. Bunun yanı sıra tüm ilçe, yeşillik içinde olan ormanlarla kaplıdır. Toroslara çıkıldıkça orman alanları artmaktadır ve doğa yürüyüşünü seviyorsanız kesinlikle Manavgat tercihiniz olmalıdır. Bu doğa ile iç içe olan ve merkezi bir yerde bulunan Manavgat’a gitmek için bravotur.net adresinden Manavgat Antalya Transfer fiyatlarını inceleyebilir ve aracınızı seçtikten sonra yolculuğunuzun tadını çıkarmak için bekleyebilirsiniz.

Manavgat Vip transfer sayesinde doğanın kucağında olan Manavgat’a konforlu bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Kuruluş tarihi hakkında çok fazla bilgi olmayan Manavgat, 1914 yılında ilçe olmuştur. Geçmişten beri içerisinde bulundurduğu güzellikler sayesinde Manavgat her zaman gözde bir tatil yeri olmayı başarmıştır. Manavgat Şelale’sinin de burada bulunması ilçe için büyük bir avantajdır. Temiz ve inanılmaz huzur veren plajlarının yanında harika bir sahili olan Manavgat tartışılmaz Antalya içindeki en iyi tatil alanlarından bir tanesidir. Tüm bu güzelliklerinin yanında meşhur Sarı Su Deresi de Manavgat sınırları içerisinde yer almaktadır ve son yıllarda turizme kazandırılmak için çalışmalar yapılmaktadır. Manavgat’ın bir diğer meşhur yeri de Köprülü Kanyon’dur. Manavgat’a gittiğinizde Köprülü Kanyon’a uğramadan dönmemelisiniz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?