Serik Transfer
Bravo Tur & Transfer » Serik Transfer

Serik Transfer

Serik Antalya-Mersin yol üzerinde bulunan Antalya ilimizin sadece 38 km uzaklığında olan Antalya’nın ilçesidir. Genelde hayvancılık, ormancılık ve sebzecilik ve turizm ile geçimini sağlayan 122.032 halkı vardır. Yerleşimi 2. yüzyılda Sillyon ve Aspendos olmak üzere iki yerde kurulmuştur. Sonraki yıllarda iki yerin birbirinde mesafe olarak uzak kalması sebebiyle tamamına önce Seyrek daha sonra Serik olarak değişkenlik göstermiştir. Serik 1926 yılında ilçe olmuştur. Girit savaşları sırasında Girit Türkleri Serik’e yerleşmiştir. Serik ilçesinde 10 tane belde  bulunmaktadır her biri turizme oldukça elverişlidir. Buraları gezip görmek için Antalya Serik Transfer araçları ideal olacaktır. Toplamında 26 tane mahalleye sahip olan ilçe her geçen sezon kendini her açıdan geliştirmektedir.

Serik’e gitmek oldukça kolay, yurt dışından veya yurt içi ama şehir dışından geliyorsanız. Otogarda iseniz özel aracınız ile Alanya yolunu izleyebilirsiniz veya otobüs seferlerini kullanarak da gidebilirsiniz. Ancak en rahat ve  basit yolu da Serik Transfer araçlarını kullanmaktır. Arayıp konumunuzu söylemeniz yeterli oluyor. Araç sizi alıp Serik ilçesine en kısa yolu kullanarak çok uygun maliyet ile götürüp size eşlik etmektedir. Bunu sadece otogar olarak düşünmeyin hava yolunu seçen bir yolcu için de aynı şey geçerlidir. Serik’te olup diğer beldeleri gezmek için de Vip Transfer araçları ile iletişim kurup diğer tüm bölgeleri görmek gezmek için de doğru bir tercih olacaktır.

Her sene 3 milyona yakın turist alan Serik Antalya ve Türkiye için çok büyük değer görmektedir. Özellikle yaz ayları dünyanın her yerinden tatil için gelen misafirler bulunmaktadır. İlçe yemyeşil doğası ve masmavi denizi ile ün kazanmıştır. Bjerrak bir denizi tertemiz bir havası vardır. Aspendos Antik Kenti, Zeytintaşı Mağarası, Belek, Köprülü Kanyon, Uçansu Şelalesi ve birçok  fazlası vardır Serik ilimizde. Serik’te konaklama olanağı çok çeşitlilik göstermektedir. Beş yıldızlı oteller, kiralık yazlık evler, her hangi bir yerinde çadır bile kurabileceğiniz bir yerdir Serik. Belek beldesi özellikle tüm vatandaşların odak noktasıdır son zamanlarda. Serik’te bir kaç gün gezip dönmek isteyen biri için yeterli sayıda eğlence ve aktiviteye sahiptir. Bravo Transfer sayesinde bunu en kısa ve eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?