Transfer Antalya Şehir Merkezi
Bravo Tur & Transfer » Transfer Antalya Şehir Merkezi

Transfer Antalya Şehir Merkezi

Antalya Transfer

Ayların yorgunluğunu atabilmek için turizmin incisi Antalya’ya ilk adımı attığınızda Antalya transfer olarak sizleri biz karşılayalım. Tatiliniz hava alanına indiğiniz anda size sağlayacağımız konforlu ve rahat transfer yolculuğu ile başlasın. Tatil yapmaya karar verdiğinizde otelinizi seçip ulaşımı sağladıktan sonra hava alanından tatil yapacağınız otele nasıl gideceğiniz hakkında sorun yaşamayın. Bizimle iletişim kurmanız halinde sizler için hazırlamış olduğumuz Antalya şehir merkezi transfer işlemlerini gerçekleştirebiliriz. bravotur.net adresine girerek de bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.antalya-arac-kiralama

Yaptığımız Transferler Hakkında

Bizimle iletişim kurduktan sonra sizden hangi gün, saat kaçta uçaktan ineceğinizi adınız ve iletişim bilgilerinizi istemekteyiz. Bu bilgileri doğru vermeniz halinde geleceğiniz gün ve saatte orada olarak sizleri karşılayıp gitmek istediğiniz yere güvenli ve en hızlı şekilde ulaşımınızı sağlamaktayız. Bu seyahat sırasında en son model araçlarımız ile şıklığı ve konforu aynı anda yaşatmaktayız. Personelimizin güçlü iletişimi, güler yüzü, kendinden emin tavırları ile yolculuğunuzu eğlenceli ve akıcı geçmesini sağlamaktayız. Bu üstün kaliteli hizmetimiz sayesinde alanında lider firma olarak yılların emeğini boşa çıkarmadık. Tatilinizin bitiminde sizin isteğiniz doğrultusunda vereceğiniz adresten sizi alarak tekrar evinize dönebilmeniz için hava alanına götürme işlemini gerçekleştiririz.

Çalışma Sistemimiz

Çalışma sistemimizde diğer firmalardan farklı olarak konforu ve şıklığı sağlamanın yanı sıra sizlerden en az miktarda ücret tahsis etmekteyiz. Hava taşımacılığında bilet fiyatları gözünüzü korkutur iken transfer işlemindeki uygun ücretimiz ile sizlerin cebini rahatlatıyoruz. Tatildeki en zor durum olan hava alanı ulaşımı Antalya transfer ile kolay hale geliyor. Yılın her günü 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz. İnternet sitesi üzerinden ya da iletişim numaralarımızdan istediğiniz her an bize ulaşabilirsiniz. Sizler için elimizden geldiği kadar kolaylık tanımaktayız. Hava alanına geldiğinizde gideceğiniz yere taksi ile gitmek isterseniz oldukça yüksek meblağlar ödemek zorunda kalırsınız. Kendi arabası ile gitmek isteyenlerde hava alanında yüksek miktarda park ücreti ödemek zorunda kalırlar. Birçok servis firmaları yaz ve kış dönemi yoğunluğuna göre araç sayılarında değişiklik yapmaktadırlar. Bizler ise her an sizlere iyi bir hizmet verebilmek için son model araçlarımız ile hazırız.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?