Antalya Yat Kiralama
Antalya'da kiralayabileceğiniz yüzlerce tekne ve yat arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçenerek kiralama yaparak mavi yolculuğa şimdi çıkın.
Bravo Tur & Transfer » Yat Kiralama » Antalya Yat Kiralama

Antalya Yat Kiralama

Antalya Tekne ve Yat Kiralama

Klasik tatil anlayışının ötesinde tatil yapmak isteyenlerin yeni gözdesi tatil için Antalya tekne ve yat kiralama. Antalya tatilinizde kiralayacağınız tekne, yat ve gulet ile mavi denizlerde huzur dolu bir tatil geçirebilirsiniz. Antalya’nın sahillerini gezerek eşsiz koylarda vereceğiniz molalar ile Akdeniz’in maviye dair tüm tonlarını keşfedeceksiniz. Tatilini bir alana ve mekana bağlı kalmadan mavi denizlerde geçirmek isteyen tatilcilerin tercihleri arasında yer alan tekne ve yat tatili ile klasik tatil anlayışının ötesine geçin.

Antalya Tekne ve Yat Kiralama Fiyatları

Antalya gezinizde tekne, yat ve gulet için kişi sayınıza en uygun tekneyi seçerek unutulmaz tatilinizi planlarken günlük 600 TRY’den başlayan fiyatlarla birbirinden özel tekneler ile seyahatinizi oluşturabilirsiniz. Paket rotalara sahip olan tekneler misafir talebine göre özelleştirilebilmektedir. Antalya, Kemer, Kaş, Kalkan, Adrasan, Olimpos, Çıralı, Adrasan gibi lokasyonlarda verilen molalar ile eşsiz koylarda yüzerek, arkadaşlarınızla ve ailenizle unutulmaz mavi yolculukta yerinizi alın.

Antalya Kiralık Yat, Tekne ve Gulet’e dair herşey

Antalya ve çevresinde bulunan tatil bölgelerinden ihtiyaçlarınıza ve konforunuza en ucuz tekne kiralama hizmetini seçerek sıra dışı bir tatil için yüzlerce tekne, yat ve gulet arasından tatiliniz için en uygun olanı seçerek ister günübirlik turlar şeklinde, isterseniz konaklamalı 2-3 gün veya daha uzun tarihli kiralama yapabilirsiniz. Bu yıl sizlerde tatilinizi kiralık yat ve kiralık tekne arayarak zaman kaybetmeden planlamak için Bravo Tur ile iletişime geçerek konforlu bir mavi yolculuk turuna çıkabilirsiniz. Mavi Tur tekne kiralama hizmetimiz ile sizlere unutulmaz bir tatil sunuyoruz.

Antalya ucuz tekne kiralama nasıl yapılır?

Antalya ve çevresinde bulunan sahil şehirlerinden kısa süreli veya uzun süreli ucuz tekne kiralama hizmeti Bravo Tur tarafından verilmektedir. Sadelikten hoşlananlar için gulet kiralama, lüks ve ihtişamlı bir mavi yolculuk için ise yat kiralama yaparak mavi denizlerde tatilinizi geçirebileceğiniz mükemmel anların tadını çıkartın. 2 kişilik gruplar içinde daha fazla gruplar içinde birbirinden nefes kesen tekne ve yatları kiralayarak tatilinizin planlanmasına aracılık ediyoruz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?