İstanbul Yat Kiralama
İstanbul'da kiralayabileceğiniz yüzlerce tekne ve yat arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçenerek kiralama yaparak İstanbul Boğaz turuna şimdi çıkın.
Bravo Tur & Transfer » Yat Kiralama » İstanbul Yat Kiralama

İstanbul Yat Kiralama

İstanbul Tekne ve Yat Kiralama

İstanbul tekne ve yat kiralama ile dilediğiniz boğaz turunu gerçekleştirmenize fırsat sunuyoruz. İstanbul yat kiralama konusunda uzmanlaşmış olan ekibimiz ile birlikte sizlere saatlik yat kiralama, günlük yat kiralama ve konaklamalı yat kiralama konusunda hizmet veriyoruz. İstanbul boğaz manzarasının keyfini çıkarabileceğiniz 2 kişilik yatlardan 30 kişilik yatlara kadar pek çok farklı yat alternatifi bulunmaktadır. 30+ kişilik gruplar için İstanbul tekne kiralama hizmetini sunmaktayız.

İstanbul boğazında turlar için sunmuş olduğumuz pek çok konsept bulunmaktadır. Misafirlerimizin talep ettikleri konseptler çoğunlukla yatta evlilik teklifi, yatta doğum günü partileri, yatta mezuniyet kutlamaları, boğazda yat turu, adalar yat turu, yatta evlilik yıldönümü kutlaması, yatta akşam yemeği turu, yatta özel yüzme turu, yatta kurumsal ve iş ortakları ağırlamaları, yatta sevgililer günü kutlaması ve daha birçok nedenle yat ve tekne turlarımız tercih edilmektedir

İstanbul Tekne ve Yat Kiralama Fiyatları

İstanbul tekne ve yat kiralaması yaparken saatlik, günlük ve konaklamalı kiralamalara göre tekne ve yat kiralama ücretleri değişkenlik göstermektedir. Ayrıca yatların ve teknelerin sunduğu özelliklere göre ekonomik fiyatlardan, pahalı yat kiralamalara kadar pek çok seçenekte yat kiralaması yapılabilmektedir. Ortalama olarak 2 ila 12 kişilik bir yat kiralaması yapmak istediğinizde saatlik ücret olarak 300 TRY’den başlayan fiyatlarla yat kiralama yapabilirsiniz. Yat ve Tekne kalkış iskeleleri şu şekildedir. Avrupa Yakası kalkış noktaları İstinye, Bebek Parkı, Kuru çeşme Parkı ve Eminönü; Anadolu Yakası kalkış noktaları ise Beykoz, Kuleli ve Beylerbeyi’dir.

İstanbul Saatlik Yat Kiralama

Boğazda kısa bir yat ve tekne gezintisi için yat kiralamasını saatlik olarak yapabilmektesiniz. İstanbul kiralık yat seçenekleri genellikle 2 saatlik kiralamalar ile hizmet vermektedir. Boğazda yemek, boğazda evlilik teklifi, boğazda tekne turu gibi etkinlikleriniz için saatlik kiralık yatlar idealdir.

İstanbul Günlük Yat Kiralama

Boğazda günübirlik eğlence ve gezintileriniz için günlük yat kiralaması yaparak İstanbul boğazını denizden seyredebileceğiniz kiralama modelidir. Günlük yat kiralama ile Boğaziçi, Adalar, Poyraz köyü taraflarını net bir şekilde görebilirsiniz. İstanbul günlük kiralık yat seçeneklerimiz ile sizin tercih ettiğiniz özelleştirilmiş rotalarda seyir güzergahı düzenlenebilir. İstanbul günlük tekne kiralama yaparak Boğazın enfes güzelliklerini çok yakından göreceğiniz ve eğlenceli anlar yaşayacağınızı garanti ediyoruz.

İstanbul Kiralık Yat

İstanbul kiralık yat, İstanbul kiralık tekne kategorilerinde bulunan yatlar arasından pek çok farklı uzunlukta, tekne, yat, motoryat, megayat, lüks yatlar ve lüks gezi tekneleri ile İstanbul Boğazını şimdi keşfedebilirsiniz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?